סיור קולינרי ברומא

סיור קולינרי ברומא כולל לא מעט היסטוריה של רומא (אותה תשמעו מפי המדריך ותוכלו לשאול שאלות). ניתן לשלב בסיור הקולינרי כמה מאתרי החובה שברומא (פיאצה נבונה, פנתאון, מזרקת המשאלות ועוד). הסיור משלב אווירה טובה, צחוק, אוכל טוב, והכל ביחד יוצר חוויה ייחודית וחד פעמית שרק בשבילה שווה לטוס לרומא.

אין דבר המשתווה לאוכל האיטלקי בעולם כולו. תיווכחו בכך בתחנות השונות מהן בנוי סיור קולינרי ברומא. לכל אזור ברומא הייחוד שלו, הנובע מהאקלים המקומי ומשנים של היסטוריה ותרבות שעיצבו את הגסטרונומיה והמאכלים האופייניים לאותו מקום.

האוכל האיטלקי הוא ערבוב מופלא של מאכלים ממחוזות איטליה השונים.

כדי למצוא את הטעם האיטלקי המושלם – הקו המנחה בסיור קולינרי ברומא הוא שצריך קודם כל להגיע למרכיבים האיכותיים והטריים שהם אולי הסוד הגדול של המאכלים האיטלקיים המסורתיים. אם אתה רוצה פסטה טעימה עליך קודם כל לאתר את החיטה האיכותית ביותר – וכן הלאה לגבי כל מרכיב אותו ניתן להשיג רק ממספר מצומצם של ספקי מזון או מפינות סודיות בשווקים בהן נשיג חומרים ותבלינים שישדרגו כל מנה.

אנחנו מדברים פה על הקנלוני האיטלקי האיכותי שכולם מדברים עליו, על הקפה המשובח ביותר בעולם. סיור קולינרי ברומא זו ההזדמנות שלכם לגלות סוף סוף מהם המרכיבים של הפיצה הרומאית המפורסמת בעולם. אז בין אם אתם פודיז או שמא לא מבינים על מה המהומה, בואו לטעום ולהפיק הנאה רבה מחווייה קולינרית אמיתית, יחד עם מדריך ישראלי שיודע ומכיר את רזי רומא הקולינרית.

על אף התדמית שנוצרה לאוכל האיטלקי כפאסט פוד, אוכל שהוא לא בריא – האיטלקים עצמם דווקא מקפידים תמיד לאכול מאוזן. תיירים שמסוגלים ללגום כוס של קפוצ'ינו בעודם אוכלים פיצה זו המצאה מערבית מאוחרת שאין לה קשר לתרבות האוכל האיטלקית.

המלצה על סיור קולינרי ברומא

סיור קולינרי ברומא הוא סיור מהנה מאוד. אם תרצו – הדובדבן שעל הקצפת מכל טיול שאפשר לעשות ברומא.

בטיאמו רומא – דן המדריך ייקח אתכם לכל המקומות הקסומים ברומא, לסיור יום או סיור לילי – מה מצפה לכם שם? הטירמיסו הכי שווה ברומא, הפיצה הכי טובה ברומא, ועוד ועוד.